Jízdárna

Byli jsme se projet na koních. Byl to krásný výlet plný přírody. Když jsem jel za tebou, nemohl jsem z tebe spustit zrak. Mé oči byly lákány tvými tvary. Přímé držení těla nechalo vyniknout křivkám tvého těla. Ve stáji jsme odstrojili koně. Při hřebelcování jsem tě pozoroval přes koňský hřbet. Tvá krása temné stáji propůjčovala neopakovatelné kouzlo. Dokázal bych se nekonečně dlouho dívat, jak čistíš koně, jak k němu tiše rozmlouváš a hladíš jej. Snad ze své zvědavosti než žárlivosti, když jsem byl se svým koněm hotov, šel jsem ti pomoci. Hřebelcujeme tvou kobylku každý z jedné strany. Vtipkujeme, že až skončíme s ní, vyhřebelcujeme sebe navzájem. Usmíváš se na mne a provokuješ, že nevěříš, a že se nedáš. Vtipkuji, že na divokou kobylku budu nucen použít opratě a bičík. Obcházím koně. Cestou beru ze zdi lonž a bičík. Stojíme proti sobě. Chytám ti ruku a kolem zápěstí omotávám lonž. Jemně, ale pevně utahuji. Pak ti ruku volně přivazuji k mřížové výplni dveří kóje. Druhou ruku ti stejně za zápěstí přivazuji k mřížové výplni přepážky mezi kójemi. Zavírám dveře kóje, je slyšet cvaknutí závory a ty jsi nucena rozpažit. Můžeš se hýbat, ale lonž ti nedovolí se rozvázat ani zuby. Znejistěla jsi. Uvědomuješ si, že jsi dána na mou milost, či nemilost. Snažíš se mi mé počínání rozmluvit, že někdo může přijít. Ten pocit bezmoci nás oba vzrušuje.
Zvažuješ, že budeš křičet o pomoc, ale naše ústa splynula do dlouhého polibku. Cítíš mé horké vlhké rty a opětuješ mé polibky, naše jazyky se potkávají, jemně se olizují a vjíždí jeden druhému do úst. Zajíždím prsty do tvých vlasů. Pohrávám si s nimi. Prsty jemně masíruji tvůj zátylek. Druhá ruka bičíkem kopíruje tvé boky. Přes oděv cítíš tvar obrácené rukojeti bičíku. Jemně tě zatahám za vlasy. Jsi nucena naklonit hlavu a mým rtům je odhalena tvá šíje. Cítíš můj dech na krku. Jemně se do tebe zakusuji. Cítíš špičky mých zubů a jemnost rtů, cítíš strach i vzrušení. Šeptám ti do ucha, že jsem žíznivý a nemohu odolat touze se tě dosytnosti napít. Zmocnit se tě a podmanit si tě celou. Bičíkem ti zajíždím od pasu pod triko a pohybem vzhůru odhaluji tvou krásu. Cítíš jemný, ale studený povrch kožené rukojeti bičíku. Naskakuje ti husí kůže. Vyhrnuji ti košili nad ňadra a bořím svůj obličej mezi ně. Cítím tvou vůni. Nasávám ji chřípím jako větřící hřebec vůni své kobylky, bičíkem zajíždím z vrchu pod tvou podprsenku a vysvobozuji ňadra. Beru je do dlaní a líbám. Laskám je. Pohrávám si rty a jazykem s bradavkami. Vzrušením a chladem ve stáji tuhnou jejich hroty, jenž saji a mnu mezi rty. Slyším, jak zhluboka dýcháš. Hledíš na mé konání. Když je jemně skousnu, tak ti mezi rty uteče tiché zasyčení. Nespěchám a vychutnávám si tuto chvilku. Miluji tvou vůni a chuť.
Rukojetí bičíku tě nutím roztáhnout nohy od sebe. Přejíždím ti po vnitřní straně stehen od kolen vzhůru k rozkroku a zpět. Tlak mírně zvyšuji a v místě rozkroku projíždím od místa zapínání kalhot až dozadu mezi půlky. Cítíš nejen rukojeť, ale i její kulovité zakončení. Postupně rukojeť bičíku nahradím svou dlaní. Cítíš proměnný tlak mé dlaně a mírný pohyb mých prstů na svém podbřišku, v mezinoží a i mezi půlkami. Vnímám tvůj vstřícný pohyb a snažím se převzít tvé tempo.
Po chvíli ti rozepínám kalhoty. Konečky prstů ti zajíždím pod kalhotky. Cítím tvou oholenou kundičku s malinkým proužkem chlupů na pahorku. Vnímáš teplo mé dlaně a pohyb prstů, jenž si pohrávají s pysky kryjící vstup do tvé jeskyňky. Odhrnuji kalhotky na stranu a beru si do ruky bičík. Otáčím tak, že jej držím za tenčí konec a rukojetí objíždím lem kalhotek, přejíždím přes třísla a jedu po venušině pahorku a vjíždím mezi rýhu nad pysky, lehce přitlačím a vjedu mezi ně, lehce sykneš, neberu si servítky. Chci tě chvíli šoustat rukojetí bičíku a pak ti ji nechám olízat. Tvoje kunda jej lačně saje, pysky se lepí k rukojeti, rýha mezi tvými nohami mne navede až ke vchodu, který rád projíždím jak prsty, tak ocasem. Přitlačím a vjedu na kraj tvé dírky, přidřepnu si, abych se do tebe snáz dostal. Jednou rukou tlačím bičík do tvého těla a druhou rozevírám pysky. Sténáš, stavíš se na špičky, svým klínem jdeš vstříc bičíku. Pevně chytnu za tříslo a zasunu do tebe bičík co nejhlouběji, pak jej povytáhnu a zase zasunu do tebe, lehce tě začínám šukat. Je to vzrušující, ocas mi tvrdne v kalhotách, chtěl bych jej teď mít tam, kde je rukojeť bičíku. Pouštím jej a dívám se jak z tebe vyjíždí, než spadne na zem, vezmu je do ruky, postavím se a přikládám rukojeť k tvým rtům. “Olízni jej, klisničko”, šeptám ti do ucha. Rozevíráš rty a špičkou jazyka stíráš svou vlastní kundí šťávičku.
Odkládám bičík, jednou rukou tě hladím po kozách, a druhou jedu mezi Tvé nohy. Cítíš jak prostředníčkem projíždím tvou roztouženou štěrbinku, jak se stává jeho pohyb kolem pošťěváku příjemnějším díky tvým šťávám. Cítíš, jak jej víc a víc krouživými pohyby vlhčím od dírky, chvilkami do ní vjedu prstem a pak přejedu zpět k poštěváčku. Nejraději bys ho zavedla hlouběji do sebe, ale nemůžeš, protože nemáš volné ruce. Mám neodolatelnou chuť tě ochutnat. Tvé slastné tiché sténání je mi malou odměnou, ale já chci víc. Stahuji ti kalhoty i s kalhotkami až k holínkám. Vedle stojící balíky slámy stavím za tebe, abys ses mohla opřít. Aby tě sláma nepíchala do pozadí, vysvlékám si svou košili a pokládám ji přes balík. Klečím před tebou v riflích, do půl pasu nahý. Jsi hladová po mém laskání a naštvaná, že jsem přestal, a že sama si nemůžeš dělat dobře. Cítíš slastnou slabost v kolenou a nedočkavost své kundy. Tiše mne prosíš, abych pokračoval. Splním tvé přání. Olizuji a nasliňuji nejen prostředníček, jenž je celý od tvých šťáv, ale i prsteníček. Chutnáš skvěle. Od mých slin zcela mokré prsty projíždí tvou nadrženou štěrbinu. Krouží kolem poštěváčku a pomalinku míří k ústí tvé kundičky. Otvírají její branku dokořán a opět zavírají. Cítíš, jak oba váhají do tebe vniknout, jak si pohrávají s tvou touhou. Jdeš jim vstříc a oni do tebe tvrdě vnikají. Pomalu dovnitř a ven. Hlouběji a hlouběji. Je slyšet jejich mlaskavý pohyb. Vnímáš ho ve svých hlubinách. Cítíš, jak pomalu kmitavým pohybem v tobě krouží a třou o vnitřní stěny jeskyňky. Hledají ten bod, kde jsi nejcitlivější. Nemůžeš je rukou vést, a proto jsi nucena je navádět pohybem pánve. Když jej nahmatají, z tvých úst je slyšet slastný sten a přání: „Tady, tady a jemněji.“ Dle tvého přání v tobě pohybuji svými prstíky. Skláním se níž, líbám a jemně koušu na vnitřní straně stehen. Postupuji blíž k tvé mušličce a ty jsi nucena se otevřít jako lotosový květ. Beru mezi rty tvé pysky a pohrávám si s nimi jazykem. Jemně saji a nepřestávám s pohybem prstů v tobě. Slastné vzrůstající sténání a sekret tvé kundičky je mou odměnou. Cítím, jak se celá chvěješ, jak tebou prochází rozkoš. Náhle mne silně sevřeš stehny. Ohlušen tvými tlumenými výkřiky a tvým sevřením jsem nucen v nečinnosti přečkat vlny tvé rozkoše. Po chvilce mne osvobozuješ ze svého sevření a já vysvobozuji své prsty, jenž jsou celé mokré od tvé kundí šťávy. Cítím, jak mi do prstů opět protéká krev, jíž bylo na chvíli bráněno v oběhu. Jemně rty líbám pysky tvé nadržené pičky a saji na nich kapky.
Svlékám si kalhoty. Stojím teď před tebou nahý, ocas mám tvrdý a trčí jako mohutné kopí. Na vrcholu fialového žaludu se leskne kapička. Vzájemný pohled do očí ti postačí, abys věděla, po čem toužím. Nakloníš se a špičkou jazyka roztíráš lesk kapičky po špičce žaludu. Cítím drsnost tvého jazyka a teplou hebkost rtů. Pohráváš si s ním. Pohled na to, jak si mne bereš do úst a jak mi po tvém laskání zůstává vlhká stopa na ocasu, čím dál více stupňuje mé vzrušení. Podlamují se mi kolena. Cítím, že dlouho nevydržím odolávat svému vyvrcholení. Sevření tvých rtů a jemný stisk zubů doprovází mé hlasité projevy. Ustupuji krok zpět. Koukáš na mne s údivem. Než stačíš cokoli říci, vyslovuji své přání udělat se do tvé kundy. Obcházím tě zezadu. Zvedáš se a já usedám místo tebe na balíky slámy. Sedím v polosedě opřený zády o stěny koje. Sedáš si pomalu na mne obkročmo. Pro snadnější vniknutí ti zeširoka prsty roztahuji půlky, ocas nasměřuji mezi ně, k otvoru do mokré, horké dírky, pomalu dosedáš na můj ocas. Cítíš, jak je tvrdý a jak do tebe zajíždí. Zvedáš se a opět dosedáš. Držím tě pevně zezadu za boky a koukám, jak do tebe vjíždím. Každým dosednutím hlouběji a hlouběji. Vnímám horké vlhko tvé kundičky, jenž tam zbylo od předchozího mazlení. Cítím její hloubku. Vlivem tvých pohybů v bocích cítím, jak se tře můj žalud o stěny tvé kundičky a naráží až na hrdlo horké dělohy. Pro větší sevření rozkročuji nohy a ty svíráš své. Hladím tě po zádech, ve vlasech, po bocích, beru tvé ňadra do dlaní.
Vzpomínám si, jak jsem se nemohl na tebe vynadívat, když jsme jeli na koních. Nyní opět sedíš zpříma, vynikají tvary tvé postavy, ale v tuto neopakovatelnou chvíli jsi oděna do krásné nahoty, kterou vnímám všemi smysly. Cítím, jak mi celým tělem projíždí rozkoš a své brzké vyvrcholení. Beru do ruky odložený bičík. Jemným šlehnutím po stehně tě nutím k rychlejší jízdě. Dalším šlehnutím zrychluješ. Pohybuješ se tak jako před pár hodinami na louce, když jsi rajtovala na klisně. Cítíš, jak si tě tvrdě narážím a slyšíš mé sténání. Vnímáš svou vzrůstající rozkoš a silné chvění v útrobách. Náhle tě pevně zadržím za boky naraženou na mém pulzujícím ocasu. Cítíš, jak se celý třesu, zatínám všechny svaly a vnímáš jak do tebe stříkám horké semeno, kmitáš svým klínem, kundou svíráš můj ocas a během chvíle se dostáváš do transu, tvůj orgasmus není tak intenzivní jako předtím, ale sténáš a chvěješ se.
Sedíme v klidu v pevném sevření a vychutnáváme odeznívající rozkoš. Po chvíli cítíme, jak nám stékají naše šťávy po nohou. Ochabuji v tobě a pomalu ti unikám. Odvazuji tě. Sedíme vedle sebe mlčky. Hledíme si do očí. Naše polibky jsou poděkováním a přáním, ať tato chvíle neskončí nebo není poslední.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s